Finančný agent

    0 156

    1710182

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-31 14:45:59

    • Finančný agent
    • Finančný poradca
    • Obchodný manažér
    • Obchodný zástupca
    • Poisťovací poradca

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Manažment
    • Obchod
    • Poisťovníctvo

    Poskytovanie poradenstva v oblasti kompletnej škály poistných produktov
    Konzultácia a analýza potrieb klienta s následným nájdením vhodného riešenia pri výbere poistného produktu
    Príprava poistných návrhov
    Sprostredkovanie predaja vybraných bankových produktov pre SLSP, a.s. a PSS, a.s.
    Poskytovanie kvalitného servisu pre existujúcich aj potenciálnych klientov
    Akvizičná činnosť – aktívne vyhľadávanie nových klientov
    Práca s databázou individuálnych klientov, vyhľadávanie nových klientov
    Budovanie vlastného obchodného tímu externých spolupracovníkov, ich pozitívna motivácia a podpora v obchodnej činnosti

    Požiadavky na uchádzača

    Minimálne stredoškolské vzdelanie, VŠ vzdelanie je vítané
    MS Office – pokročilý
    Prax v oblasti obchodu, preferovaná je finančná oblasť
    Orientácia v konkurencii na finančnom trhu v SR je výhodou
    Bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť
    Príjemné ústretové vystupovanie, komunikatívnosť, etika
    Pozitívne myslenie, vytrvalosť a samostatnosť
    Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti

    Fixný príjem
    Bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni, možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
    a ďalšie benefity

    Capitol, akciová spoločnosť je profesionálna spoločnosť s 15. ročnou tradíciou v oblasti sprostredkovania finančných služieb a poistenia, ktorej cieľom je ponúkať viac ako finančné zabezpečenie.

    www.capitol.sk

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CAPITOL, akciová spoločnosť

    Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia