Finančná účtovníčka

    0 11

    3560088

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-12-13 11:45:57

    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    príprava dokladov na zaúčtovanie, vedenie účtovnej agendy pridelených klientov v účtovnom programe,
    vedenie podkladov pre daňové priznania – DPH a DzP,

    Požiadavky na uchádzača

    samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, precíznosť pri práci,

    poskytovanie poradenstva pre kvalitné spracovanie pridelenej práce.

    Práca vhodná i pre študenta v odbore, alebo počas materskej dovolenky, alebo pre dôchodcu – ktorý je znalý v odbore

    požadovaný pracovný životopis v SJ- CV

    spoločnosť sa venuje hlavne vedeniu účtovníctva pre malých a stredných podnikateľov v podvojnom i jednoduchom účtovníctve.

    Možný dátum nástupu

    aj ihneď, alebo dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ALAUDA, s.r.o.

    Účtovnícke a auditorské činnosti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý