Fakturant/ka

    0 105

    2050793

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 17:14:13

    • Administratívny pracovník, referent
    • Fakturant
    • Pokladník

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    – vystavovanie a spracovávanie faktúr
    – vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií
    – vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo
    – sledovanie platobnej disciplíny zákazníkov, urgovanie oneskorených úhrad
    – komunikovanie so zákazníkmi, riešenie prípadných nezrovnalostí.
    – evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi
    – práca v internom systéme spoločnosti
    – vedenie pokladne

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme precíznych, zodpovedných, flexibilných a komunikatívnych ľudí s príjemným vystupovaním. Vyžadujeme profesionálny prístup a ochotu pracovať. Veľmi radi uvítame aj absolventov

    – mladý kolektív
    – kariérny rast
    – školenia a vzdelávanie
    – špičkové elektrotechnické vybavenie servisu
    – zázemie stabilnej spoločnosti /14 rokov na trhu/
    – firemné akcie

    Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu na job@esc.sk . K životopisu prosím priložte aj FOTOGRAFIU. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú dané požiadavky.

    ElektroServisné Centrum (ESC) je jednotkou na slovenskom trhu v servise mobilných telefónov a čiernej techniky (TV/AV). Na trhu pôsobí od roku 2001 a vďaka svojmu prístupu si získava stále viac klientov. Sme autorizovaný servis mobilných telefónov pre značky Samsung, Motorola, Sony, Nokia, APPLE iPhone, Blackberry, Alcatel, Emporia, Maxcom, Pocketbook, Lenovo, TV/AV/IT techniky Samsung a bielej techniky Philips.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ESC sk s.r.o.

    110

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý