Fakturantka v POHODE

    0 2

    3212525

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-11 17:20:51

    • Administratívny pracovník, referent
    • Fakturant

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Pre danú pracovnú pozíciu je predpoklad výberu viacerých uchádzačov:
    – Spracovanie a vydávanie faktúr pre odberateľa v účtovnom programe POHODA
    – Administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou e-shopu
    – Komunikácia so zákazníkom (telefonická a mailová)

    Požiadavky na uchádzača

    – PC gramotnosť, orientácia na internete
    – ovládanie účtovného programu POHODA je podmienkou
    – maďarčina výhodou (hovorovo aj písomne)
    – skúsenosť s prácou telefonického operátora je výhodou
    – samostatnosť pri riešení požiadaviek

    – práca v kancelárií
    – práca v príjemnom, mladom, dynamickom kolektíve
    – flexibilný pracovný čas (v rámci prevádzkových hodín)
    – možná práca na zmeny

    Na základe CV posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na pracovnú pozíciu.
    V prípade, ak spĺňate požiadavky s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor a budeme Vás informovať o ďalšom postupe vo výberovom konaní.

    online marketing

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    DaRya, s.r.o.

    3-4 zamestnanci

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Maďarský jazyk – Pokročilý (C1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý