Fakturant/ka – Telefonista/tka

    0 102

    2465466

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-03-07 12:49:50

    • Obchodný zástupca
    • Odborný predajca
    • Referent odbytu
    • Telefonický operátor

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    – príjem a spracovanie objednávok
    – telefonická, písomná a e-mailová komunikácia s odberateľmi
    – aktívna ponuka produktov, maximalizuje možnosti predaja produktov u zákazníkov
    – evidencia a reporting realizovaných hovorov
    – vystavovanie, spracovanie a kontrola faktúr
    – príprava účtovných podkladov
    – zodpovedá za dlhodobý rozvoj svojich predajných a vyjednávacích zručností
    – spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti, rieši problémy s objednávkami / dodávkami produktov s príslušnými oddeleniami s cieľom nájsť efektívne riešenia
    – samostatné riešenie zverených úloh

    Požiadavky na uchádzača

    – prax je výhodou
    – komunikačné zručnosti, príjemný hlasový prejav
    – pro-zákaznícka orientácia a nadšenie pre predaj
    – lojalita k firme a tímový duch, proaktívny prístup
    – pozitívne myslenie a energickosť, chuť učiť a vzdelávať sa

    -štruktúrovaný životopis v SJ prosím zašlite na emailovú adresu office.frances@gmail.com , do predmetu správy „fakturant-telefonista“

    Firma zaoberajúca sa importom a exportom mäsa a mäsových výrobkov, distribúciou na území Slovenskej republiky

    Možný dátum nástupu

    01.04.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Beef House, s.r.o.

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý