Fakturant/ka – predavač/ka – obchodný/á referent/ka

    0 135

    2041629

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 12:19:23

    • Fakturant
    • Pokladník
    • Predavač

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Obchod

    Zamestnanec na tejto pozícii bude vykonávať širší rozsah činnosti:
    * vybavovanie objednávok od zákazníkov ( e-mailom, telefonicky,…),
    * vystavovanie faktúr, fakturácia,
    * predaj v maloobchodnej prevádzke a obsluha registračnej pokladne,
    * práca v skladovom systéme (príjemky, prevodky),
    * občasná práca s grafikou, grafické programy napr. CorelDraw. (výkon tejto činnosti nie je podmienkou )

    Požiadavky na uchádzača

    Prioritou sú
    * obchodné zručnosti,
    * vynikajúca schopnosť komunikovať so zákazníkom.

    Od uchádzača očakávame
    * samostatnosť, precíznosť, bezúhonnosť,
    * schopnosť samostatne pracovať s požadovanými aplikáciami bez ďalšieho dlhodobého zaškoľovania. (Pre používanie našich vlastných počítačových programov bude zamestnanec zaškolený.)

    * Výhodou (nie podmienkou prijatia) je schopnosť pracovať s grafickými programami (napr. CorelDraw).

    Práca v stabilnej spoločnosti s medzinárdnou pôsobnosťou.

    Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite na uvedenú e-mailovú adresu Váš profesný životopis. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor. Termín a miesto pohovoru vybratým uchádzačom spresníme mailom, alebo telefonicky. Bližšie informácie o pracovnom mieste nebudú poskytované telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

    Okrem pôsobenia v klenotníctve je spoločnosť MPM QUALITY s.r.o. významný dodávateľ písacích a kancelárskych potrieb, reklamných predmetov a hodinárskeho tovaru na Slovensku. Je výhradný zástupca hodiniek PRIM a MPM QUALITY na Slovensku, predáva šperky a iný klenotnícky tovar. Okrem toho pôsobí aj ako reklamná agentúra, poskytuje rôzne služby v oblasti reklamy a 3D reklamu v 4 krajinách Európy.

    Možný dátum nástupu

    ihneď, ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MPM QUALITY s.r.o.

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Fakturácia – expert
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • CorelDRAW – základy