Fakturant – administratívny pracovník

    0 144

    2059619

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-24 17:26:05

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    – Scanovanie a balenie dokladov a faktúr
    – Scanovanie dokladov o doručení (špedičných listov)
    – Vystavovanie faktúr a účtovanie došlých faktúr od prepravcov
    – Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného
    – Komunikácia so zákazníkom a s pobočkami našej spoločnosti (telefonická a mailová)

    Požiadavky na uchádzača

    – Veľmi dobré komunikačné zručnosti
    – Schopnosť pracovať v tíme a zdieľať informácie
    – Pohľad na detail, zodpovednosť v dokončovaní úloh

    – kompletné zaškolenie
    – systém zamestnaneckých benefitov
    – práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa medzinárodnej spoločnosti

    Koncern DACHSER prostredníctvom 163 vlastných pobočiek a 3 822 denných liniek v rámci European Logistics obsluhuje územie Európy ako aj severnej Afriky a Stredného východu. Pritom spája vlastné medzinárodné spoločnosti vo väčšine európskych krajín s dlhoročnými, spoľahlivými partnermi. Medzinárodne štandardizované procesy zaisťujú jednotný systém služieb, v ktorom všetky pobočky sledujú svoje ciele s rovnakými pracovnými postupmi a organizačnými predpismi.

    Letecká a námorná preprava spoločnosti DACHSER je postavená na celosvetovej sieti vlastných medzinárodných spoločností a silných miestnych partneroch. Dnes má DACHSER Air & Sea Logistics zastúpenie po celom svete na 137 pracoviskách s viac ako 2 879 zamestnancami. Každoročne spoločnosť DACHSER prepraví medzi kontinentmi viac ako 452 000 leteckých zásielok a viac ako 300 000 námorných zásielok

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DACHSER Slovakia a. s.

    85

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • IBM Lotus Notes – pokročilý