Expedient/skladník

    0 241

    2100758

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 07:33:40

    • Expedient
    • Skladník

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Expedient : popis pracovnej pozície:
    * Nastavovanie parametrov technologického zariadenia – šokovačka chladenej stravy
    * Príprava a expedícia tovaru – balená chladné strava
    * Vedenie dokumentácie šokovacieho zariadenia
    * Vykonávanie širokého spektra pomocných prác v závislosti na potrebe výroby chladenej stravy
    * Zabezpečenie plynulej prevádzky pri procese balenia chladenej stravy
    * Rozdeľovanie výrobkov – chladenej stravy podľa rozvozových liniek
    * Každodenná údržba, čistenie okolia strojného zariadenia
    * Podieľať sa na balení, počítaní výrobkov chladenej stravy
    * Vizuálne kontroluje kvalitu a kvantitu výrobkov
    * Zabezpečenie kompletizácia výrobkov,
    * Zodpovednosť a zabezpečenie lepenia informačných etikiet a nálepiek na obaly výrobkov.
    * Zabezpečenie a zodpovednosť za dodržiavanie šokovocieho procesu balenej chladenej stravy
    * Zabezpečenie kvalitatívnej a množstevnej kontroly dodávaných obalových tovarov

    Skladník : popis pracovnej pozície:
    * Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
    * Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a tovaru informačnými štítkami.
    * Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
    * Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
    * Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
    * Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
    * Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
    * Sledovanie skladových zásob
    * Podieľanie sa projektoch znižovania nákladov
    * Zodpovednosť za príjem a výdaj tovaru, dodržiavanie procesov a noriem
    * Optimalizovanie rozloženia materiálu a tovaru v sklade
    * Príprava materiálu na jednotlivé kuchyne
    * Riešenie logistických reklamácií
    * Vyhodnotenie inventúry
    * Komunikovanie s odberateľmi a dodávateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí
    * Tvorba podkladov pre inventarizáciu skladových zásob

    Požiadavky na uchádzača

    * kladný vzťah k práci
    * dochvíľnosť
    * zodpovednosť, ústretovosť, komunikatívnosť
    * zdravotný preukaz
    * zodpovedné vykonávanie zverených úloh
    * zmysel pre detail
    * maďarský jazyk vítaný, nie je však podmienka

    * príležitosť pre dlhodobú, stabilnú prácu a pravidelný príjem
    * práca v prosperujúcej spoločnosti
    * vynikajúca strava a bohatý výber jedál a pitný režim

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Gastronómia a verejné stravovanie. Informácie o výberovom konaní : Vaše životopisy v slovenskom jazyku zasielajte na dole-uvedenú emailovú adresu, alebo poštou na adresu : SLOVGAST, a.s. Vlčie hrdlo 2 820 03 Bratislava.

    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

    Do výberového konania budú pozvaní len tí uchádzači o pracovnú pozíciu, ktorí splnia všetky predpoklady na obsadenie pracovnej pozície.

    Spolu so životopisom, prosím, pošlite aj súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. v tomto znení:
    Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti SLOVGAST, a.s.. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

    SLOVGAST a.s., sme dynamická spoločnosť poskytujúca služby v oblasti gastronómie. Na trhu pôsobíme od roku 1991. Za tak dlhé obdobie sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré zakaždým aplikujeme do výroby hotových (trvanlivých) jedál.

    Našim cieľom je poskytnúť a zabezpečiť pre odberateľov výrobu a dodávku teplých, studených jedál v širokom sortimente s možnosťou výdaja priamo u nášho klienta. Využívame osvedčené gastronomické nástroje a stratégie a našim komplexným prístupom poskytujeme našim klientom kompletné riešenia v oblasti stravovania.

    “ Svet plný chutí! “

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    SLOVGAST, a.s.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy