Expedient mrazených výrobkov

    0 130

    2088498

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-20 12:10:37

    • Expedient

    • Doprava, špedícia, logistika

    • príjem a výdaj tovaru v trojzmennej prevádzke mraziarenského skladu, ručná manipulácia s tovarom, výrobkami, materiálom, obalmi s využitím mechanizovaných prostriedkov
    • príprava nakládok podľa dodávkových rozpisov a zodpovednosť za ich úplnosť, dôkladné zabalenie nakládky podľa stanovených predpisov
    • vedenie predpísanej evidencie a účasť pri súpisoch tovaru (výrobkov) a pri vykonávaní inventúr
    • dodržiavanie hygieny a sanitácie podľa stanovených predpisov

    Požiadavky na uchádzača

    – vodičský preukaz na VZV
    – samostatnosť
    – komunikatívnosť
    – zodpovednosť

    Každého uchádzača písomne vyrozumieme do 15.05.2015.

    Stabilná výrobno-obchodná spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním rýb, výrobou rybacích a lahôdkových výrobkov, predajom a distribúciou potravín. Spoločnosť sa tiež zaoberá poskytovaním gastronomických služieb, cateringom a ubytovacích služieb.

    Možný dátum nástupu

    asap / dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Ryba Žilina, spol. s r.o.

    300

    Výroba potravín a nealkoholických nápojov