Elektrotechnik (vývojová divízia)

    0 71

    3011872

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-06-26 14:35:36

    • Elektrikár
    • Elektronik
    • Elektrotechnický inžinier
    • Elektrotechnik

    • Elektrotechnika a energetika

    Spoločnosť OMS – najväčší výrobca svietidiel a poskytovateľ svetelných riešení v strednej a východnej Európe – hľadá vhodného kandidáta na pozíciu Elektrotechnik, ktorého náplňou práce by bolo:

    – Konštrukčná realizácia prototypov LED svietidiel z vývojovej dokumentácie, na základe pokynov nadriadeného inžiniera.
    – Spolupráca s konštrukčnými oddelením pri vývoji nových LED svietidiel a s výrobným oddelením pri zavádzaní ich výroby.
    – Priebežná spolupráca s výrobným oddelením pri zavádzaní nových LED konceptov do výroby.
    – Sledovanie aktualizácii svetlo technických noriem.
    – Osadzovanie dosiek plošných spojov pre potreby realizácie prototypov, štandardné teplotné a elektrické merania.
    – Operatívne plnenie úloh zadaných manažérom oddelenia.

    Požiadavky na uchádzača

    – SŠ/VŠ vzdelanie, ideálne elektrotechnické
    – Skúsenosti na pozícii elektrotechnik, elektronik veľkou výhodou
    – Osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa §21
    – Skúsenosti s kreslením elektrotechnických schém
    – Znalosť anglického jazyka (min. A2)
    – Schopnosť pracovať samostatne, tímovosť

    – Práca pre vývojové centrum LED svietidiel.
    – Možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné školenia).
    – Zvýhodnené stravovanie priamo v sídle spoločnosti.
    – Športové a kultúrno-spoločenské aktivity.

    OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
    Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    OMS, a.s.

    500-999 zamestnancov

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)