Elektrotechnik-sadrokartonár

    0 129

    2046379

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 09:39:30

    • Elektrikár

    • Elektrotechnika a energetika

    Popis práce

    elektroinštalačné práce (slaboprúd)
    servisné práce, opravy el. audio zariadení, obraz. techniky…
    dozor,
    logistika,
    možné sadrokartonárske práce,
    dielenská práca,

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita

    Prostredie stabilnej spoločnosti.
    Zaškolenie na nové technológie
    Možnosť zaučiť sa do problematiky akustiky a elektroakustiky
    Príplatky a bonusy.
    Možnosť rastu do pozície projektového manažéra

    V prípade záujmu nám prosím zašlite svoj aktuálny životopis.

    Spoločnosť Akuson pôsobí v oblasti priestorovej, priemyselnej a stavebnej akustiky. Ponúka komplexné akustické riešenia, riešenia problémov s hlukom, akustické merania, odhlučnenie bytových priestorov, komplexné riešenia problémov s hlukom v pracovnom prostredí, akustické kapotáže strojov, vyvolávacie systémy, elektronické číslicové, textové a grafické panely.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    AKUSON s. r. o.

    6

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy