Elektrotechnik

    0 142

    2001016

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-04 10:44:25

    • Elektromechanik
    • Elektrotechnik
    • Technik

    • Elektrotechnika a energetika
    • Strojárstvo

    – zodpovednosť za dobrý stav strojov a pripravenosť na výrobu
    – mechanická montáž strojov, oprava a servis elektrotechnických zariadení
    – diagnostika príčin poruchovosti a ich odstraňovanie
    – kontrola materiálu vydaného zo skladu
    – spolupráca pri zefektívňovaní procesov a kvality výrobkov

    Požiadavky na uchádzača

    – vzdelanie a pracovné skúsenosti v oblasti elektrotechniky
    – vyhláška § 21 podmienkou
    – základy anglického jazyka výhodou
    – chuť rozvíjať sa po odbornej stránke
    – samostatnosť, manuálna zručnosť a flexibilita

    – práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    – príležitosť pracovať s novými technológiami a neustále sa vzdelávať
    – príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
    – aktívny sociálny program

    Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Work Service

    2500

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov