Elektromontér, montér

    0 196

    2064052

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-27 09:54:28

    • Elektromontér

    • Elektrotechnika a energetika

    Dovoľujeme si Vás informovať, že obsadzované pracovné pozície sú na zástup počas dlhodobej PN.

    Miesto výkonu práce sa môže meniť v týždňových turnusoch v závislosti od stavby, na ktorej sa aktuálne pracuje. Ubytovanie je zabezpečované našou spoločnosťou.

    • výkon stavebných a elektromontážnych prác v rozsahu určenom nadriadeným pracovníkom;
    • zabezpečovanie technických parametrov stavby určených projektom, platnými normami a predpismi;
    • zabezpečovanie ochrany zvereného majetku, nástrojov a náradia, vizuálne kontrolovanie ich stavu pred použitím, navrhovanie ich opráv, zabezpečovanie vyradenia a doplnenia, kontrolovanie platnosti revízii elektrického ručného náradia, osobných ochranných pracovných pomôcok (OOPP);
    • používanie a zabezpečovanie používania OOPP, bezpečných pracovných postupov a BOZP, v prípade nedodržiavania alebo porušovania informovanie nadriadeného;
    • plnenie a zabezpečovanie plnenia operatívnych úloh útvaru podľa pokynov nadriadeného;
    • účasť na odstraňovaní havárií a kalamít v rozsahu určenom nadriadeným.

    Požiadavky na uchádzača

    • znalosť Vyhlášky 147/2013;
    • odborná spôsobilosť v elektrotechnike §22 alebo §23;
    • preukaz pre výkon práce vo výškach;
    • preukaz viazača bremien;
    • preukaz obsluhy vysokozdvižných plošín – výhodou;
    • vodičský preukaz sk. C – výhodou;

    • zodpovednosť;
    • dodržiavanie pracovnej disciplíny;
    • fyzická zdatnosť;
    • samostatnosť.

    V prípade Vášho záujmu, zašlite profesijný štruktúrovaný životopis, spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku najneskôr do 10.04.2015 na uvedené kontaktné údaje:

    • email: kariera@sse-d.sk
    • resp. poštou na adresu:

    Stredoslovenská energetika- Distribúcia, a.s.
    sekcia Ľudské zdroje
    Výberové konanie
    Pri Rajčianke 2927/8
    010 47 Žilina

    Do predmetu e-mailovej správy, alebo na obálku, či priamo v žiadosti pri písomnom styku, UVEĎTE NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate „Elektromontér, montér“.
    Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že vhodných kandidátov na obsadzovanú pracovnú ponuku budeme kontaktovať najneskôr do 14 pracovných dní od ukončenia zverejnenia pracovnej ponuky.

    V súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č.122/2013 Z. z. si Vás dovoľujeme upozorniť, že zaslaním Vášho životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania nám poskytujete súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov za účelom tohto výberového konania.

    Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a. s. je distribučná energetická spoločnosť. Pôsobí v Žilinskom, v Banskobystrickom a v časti Trenčianskeho kraja, kam distribuuje elektrickú energiu pre cca 735 700 zákazníkov – podnikateľov a domácnosti. Svojim zákazníkom poskytuje služby súvisiace s prevádzkou distribučných sietí.
    Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a.s. vznikla 8. apríla 2006.
    Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je distribúcia elektriny. Za účelom riadneho výkonu tejto činnosti však spoločnosť vykonáva taktiež ďalšie aktivity, ako napr. montáž a opravy meracej a regulačnej techniky, projektovanie elektrických zariadení, inžinierske činnosti a pod.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015/ dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Stredoslovenská energetika – Distribúcia, a.s.

    1169

    Výroba, prenos a rozvod elektriny