Elektromechanik

    0 143

    2098630

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-28 14:05:28

    • Elektromechanik

    • Elektrotechnika a energetika

    – Práca s výrobnou dokumentáciou a s pracovnými postupmi pre
    elektrotechnické výrobky a systémy.
    – Príprava a rozdelenie materiálu pre montáž podľa podskupín a
    finálnych výrobkov.
    – Predmontáž, montáž, finalizácia a balenie systémov.
    – Zostavovanie a montáž elektrotechnických výrobkov a systémov
    podľa výrobnej dokumentácie a pracovných postupov.
    – Zapojenie systémov podľa schém a pracovných postupov.
    – Kontrola elektrotechnických výrobkov a systémov podľa
    sprievodnej dokumentácie.
    – Zistenie a odstránenie chýb na elektrotechnických výrobkoch a
    systémoch podľa technickej dokumentácie.
    – Udržiavanie pridelených miest podľa štandardu 5S
    – Mechanická úprava dielov použitých dielov/ ak je potrebné podľa
    dokumentácie.

    Jedná sa o prácu na dve zmeny – od 06:00 do 14:00; každý druhý týždeň od 14:00 do 22:00

    Požiadavky na uchádzača

    – samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť

    – prax v elektrotechnickej výrobe – výhodou
    – znalosť elektrotechnických schém – výhodou

    – práca v stabilnej spoločnosti
    – systém benefitov

    Práca dve zmeny.
    Pracovný pomer s vhodnými kandidátmi bude uzatvorený na dobu určitú do 31.08.2015

    Spoločnosť Eltek s.r.o. vznikla akvizíciou americkej spoločnosti Valere Power spoločnosťou Eltek ASA. Spoločnosť Eltek ASA vznikla ako holdingová spoločnosť akvizíciou menších spoločností Nórskou firmou Eltek Energy. Táto vznikla v roku 1971 v Nórsku. Od 01. 11. 2005 pôsobí aj na Slovensku, od 24. 08. 2007 pod značkou Eltek Valere, s.r.o. Táto globálna spoločnosť sa zaoberá výrobou záložných zdrojov pre telekomunikačný priemysel. Od 14.1.2012 bol zmenený názov spoločnosti – Eltek s.r.o.

    Možný dátum nástupu

    15.05.2015 prípadne 01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Eltek s.r.o.

    300

    Ostatná priemyselná výroba