Elektrokonštruktér – aj absolvent!

    0 157

    1056124

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-29 12:15:01

    • Elektrotechnický inžinier
    • Konštruktér

    • Elektrotechnika a energetika
    • Strojárstvo

    Popis práce

    tvorba a spracovanie elektro dokumentácie káblových zväzkov
    spracovanie zmenového konania
    návrh a realizácia testerov pre jednotlivé výrobky
    podpora montáže, nákupu a kontroly kvality
    podpora a riešenie problémov počas výroby káblových zväzkov
    komunikácia s materskou spoločnosťou pri riešení jednotlivých problémov

    Požiadavky na uchádzača

    samostatnosť, iniciatívnosť, dynamickosť, dôslednosť, odvaha

    Práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
    Práca v skvelom kolektíve pracovníkov
    Komunikácia s materskou spoločnosťou o stave projektov

    Ďakujeme všetkým, ktorých zaujala naša ponuka. Kontaktovaní budú kandidáti postupujúci do druhého kola výberového konania a to na osobný pohovor.

    Pellenc, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Pellenc SA z Francúzska – svetového lídra mechanizácie prác vo vinohrade, ktorej prioritou je neustála inovácia.
    Pellenc, s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou montážnych celkov pre stroje na obrábanie viniča a olivovníka.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    PELLENC s.r.o.

    130

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • AutoCAD – pokročilý