Elektrikár §21 / §22

    0 142

    2066496

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-30 07:43:39

    • Elektrikár

    • Elektrotechnika a energetika

    Elektro inštálácia rôznych rozvádzačov rôznych rozmerov. montáž, uvádzanie do prevádzky, servis, údržba, výroba rozvádzačov.Práca v Bratislave alebo v Trnavskom kraji.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme elektrikárov ktorý budu pracovať v skupine a to dvaja z vyhláškou §22 a k nim jeden bez vyhlášky ale musí mať min kurz podla §21.

    V pripade záujmu vieme zabezpečiť ubytovanie v okolí podniku.Po dohode možnosť pracovať presčasy. Stravovanie je priamo v podniku. po odpracovaní jednoho mesiaca zabezpečíme pracovný odev.

    Školenie BOZP. Školenie sa hradí ihned po absolvovaní kurzu a stojí 60€.Školenie zaplatíme my ako firma a vieme sa dohodnúť zo zamestnancom na splátke.Ak zamestnanec odpracuje minimálne 6 mesiacov bude mu čiastka za BOZP vrátená vo mzde. V podniku su prísne bezpečnostné opatrenia ktoré musí zamestnanec dodržiavať.

    Agentúra dočasného zamestnávania,sprostredkovanie zamestnania.

    Možný dátum nástupu

    04.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    M Jobs

    80

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov