Ekonomická asistentka

    0 142

    2048945

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 14:19:11

    • Administratívny pracovník, referent
    • Ekonóm

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Popis práce

    – príprava mesačných podkladov pre účtovnú firmu,
    – vystavovanie faktúr, kontrola cestovných príkazov,
    – príprava úhrad do banky, týždenný cash-flow pre materskú spoločnosť,
    – telefonické, písomné upomienky,
    – mesačné hlásenia hospodárskych výsledkov pre materskú spoločnosť,
    – asistenčné práce pre hlavného ekonóma

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť pracovať s vysokým nasadením,
    – zodpovednosť, samostatnosť, pružnosť

    -zaškolenie doma i v materskej spoločnosti,
    – príjemná podniková kultúra

    Práca je na zastupovanie počas materskej dovolenky

    Firma sa zaoberá špeciálnym zakladaním, prevádzanie stavebných činností každého druhu.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    KELLER špeciálne zakladanie spol. s r.o.

    Stavebný priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Access – základy