EFL teacher

    0 52

    2435935

    en

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-02-15 11:31:26

    • Lektor

    • Školstvo, vzdelávanie, veda, výskum

    Popis práce

    The applicant will be expected to teach:
    – General English to age groups (children, juniors, adults)
    – Conversational classes to adults
    – Professional language training in companies
    – On average 25 lessons a week

    Požiadavky na uchádzača

    We are looking for a professional who possesses the following personality traits and skills:
    – Ability to learn and develop, ability to work in a team, ability to be flexible, ability to think positively, ability to manage oneself, ability to build rapport
    – High working standards, loyalty, persistence and strong communication skills (oral and written)

    Achievement bonus based on the performance
    Possibility to grow within the course management structure
    Further training provided
    Full support by the senior staff
    Full social and health insurance coverage
    20 days of paid holiday per annum

    All the candidates who will meet the specified criteria will be contacted by our office after the date of completion. The chosen candidates will be interviewed in person.

    HARMONY ACADEMY prirodzene vyrástla z jazykovej školy v etablovanú a profesionálnu učiacu sa vzdelávaciu inštitúciu. Vďaka vizionárskemu prístupu a neutíchajúcemu entuziazmu prináša inovatívne učebné postupy. Jej cieľom je rozvoj talentov a podpora osobnej integrity jednotlivcov a organizácií.

    Výsledkom dlhoročnej a odbornej práce je fakt, že je od roku 2012 akreditovaná Ministerstvom školstva Slovenskej republiky na aktualizačné a inovačné vzdelávacie programy pre pedagogických a odborných zamestnancov škôl.

    HARMONY ACADEMY je dnes členom Asociácie jazykových škôl a zároveň je hlavným koordinátorom medzinárodných učiacich sa partnerstiev „Learn & Lead“ v Európe, prostredníctvom ktorých prispieva k rozvoju inovatívnych programov v jazykovom vzdelávaní lektorov, školiteľov, metodikov a ich riadiacich pracovníkov.

    Možný dátum nástupu

    01.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • full-time

    Dosiahnuté vzdelanie

    • University education (Master’s degree)
    • University student
    • University education (Bachelor’s degree)

    Názov spoločnosti

    HARMONY ACADEMY s.r.o.

    30

    Other Educational Organizations

    Znalosti

    • Language skills
    • English – advanced