DTP operátor

    0 257

    2201099

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-07-29 09:43:19

    • DTP operátor
    • Grafický dizajnér
    • Grafik

    • Marketing, reklama, PR
    • Žurnalistika, polygrafia, médiá

    Popis práce

    – príprava grafických podkladov pre tlač
    – finalizácia návrhov
    – resize výstupov kampaní a pod.
    – contentové napĺňanie tlačových a digitálnych marketingových materiálov klientov
    – grilovanie a kúpanie sa v bazéne 🙂

    Požiadavky na uchádzača

    zodpovednosť, pracovitosť, samostatnosť, tímový duch 🙂

    – práca v mladom a zábavnom kolektíve
    – zaujímavé a rôznorodé projekty v oblasti offline aj digital
    – výhodná poloha v širšom centre Bratislavy (pri Poluse)
    – voľný priestor na kreatívne riešenia úloh
    – podpora vzdelávania
    – možnosť profesného aj osobného rastu
    – trinásty plat, sociálny fond, bazén, firemné párty 🙂

    Na osobný pohovor pozveme len vybraných uchádzačov na základe zaslaných CVčiek a PORTFÓLIA prác na kariera@2create.sk. Ak si ťa vyberieme, budeš pracovať v kreatívnom tíme skvelých grafikov renomovanej reklamnej agentúry. Budeš pracovať na veľmi rôznorodých projektoch v oblasti offline aj online. Hľadáme zodpovedného a vyskillovaného DTPčkára na dlhodobú spoluprácu.

    2CREATE advertising – popredná reklamná agentúra zaoberajúca sa tvorbou a realizáciou marketingovej komunikácie s interným digitálnym oddelením.

    Možný dátum nástupu

    ihneď, dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    2create, s.r.o.

    15

    Reklama, propagácia, PR

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe Illustrator – pokročilý