Dopravny technik

    0 20

    2747256

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-10-03 14:48:17

    • Vedúci dopravy

    • Manažment

    Popis práce

    logistika dopravy spoločnosti
    údržba, kontrola a opravy vozového parku
    spracovanie mesačných správ, analýz, stavu vozidiel a opráv, spotreby PHM

    Požiadavky na uchádzača

    práca s počítačom

    Zabezpečenie kompletnej palety aktivít spojených s projektovaním a výstavbou energetických zdrojov a rozvodov. Dodávka investičných celkov a údržba technológií v oblasti merania, regulácie a údržby energetických a chemických zariadení, ako aj iných procesov. Spoločnosť má vlastné akreditované metrologické laboratórium, ktoré poskytuje činnosti ako kalibrácie teplomerov, tlakomerov, prietokomerov a dĺžkových meradiel.

    Možný dátum nástupu

    oktober 2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    MENERT spol. s r.o.

    200

    Iné neuvedené oblasti