Domovník

    0 154

    1407343

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-12 18:33:22

    • Inštalatér
    • Opravár
    • Technik
    • Údržbár

    • Elektrotechnika a energetika
    • Služby

    Domovnícke práce na polyfunkčnom bytovom dome Perla Ružinova (Kaštielska 2,4)
    – drobné údržbárske, elektrikárske a zámočnícke práce
    – kosenie a polievanie trávy
    – odpratávanie snehu
    – kontrola funkčnosti zariadení v dome a nahlasovanie porúch
    – odpočítavanie stavov meračov vody a tepla v bytoch
    – kontrola zdržiavania cudzích osôb v dome
    – pravidelné pochôdzky po objekte
    – odstraňovanie prípadného neporiadku a krabíc v spoločných priestoroch

    Požiadavky na uchádzača

    Seriózny a zodpovedný prístup, slušná a zdvorilá komunikácia, príjemný vzhľad.

    8-hodinová pracovná doba v pracovné dni od 6:00 – 14:30 (vrátane 30 minútovej prestávky) Počas jari, leta a jesene
    6-hodinová pracovná doba v pracovné dni od 6:00 – 9:00 a 16:00 – 19:00 počas zimy (kvôli prípadnej zimnej údržbe)
    Recepcia v pekných priestoroch, vlastné sociálne zariadenie a uzamykateľná miestnosť
    Mobilný telefón
    Slušná klientela na úrovni

    Životopisy prosíme posielať aj s fotografiou.
    Z prevádzkových dôvodov odpovedáme iba záujemcom, ktorých vyberáme na osobný pohovor.

    Spoločnosť sa zaoberá správou domov. Zabezpečujeme celkovú agendu okolo správy domu (technickú, ekonomickú a právnu). Bratislavská správcovská spoločnosť spravuje cca 5500 bytov a nebytových priestorov vo viacerých mestských častiach mesta Bratislavy.

    Možný dátum nástupu

    1.6.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Bratislavská správcovská spoločnosť, s. r. o.

    Nehnuteľnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – materinský jazyk