Disponent logistiky

    0 132

    2086224

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 10:32:07

    • Disponent
    • Koordinátor
    • Logistik

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    Administratíva:

    • Evidencia pohybu tovaru (skladový systém, Excel)
    • Tvorba podkladov pre reporty
    • Príprava podkladov pre fakturáciu za skladovanie a služby v sklade na zákazníkov
    • Spracovanie reklamácií a príprava podkladov na ich vysporiadanie
    • Vyhodnocovanie realizácií prepráv a príprava podkladov pre fakturáciu za vykonané prepravy
    • Objednávanie skladových a kancelárskych potrieb pre zaistenie fungovania chodu skladu a kancelárie
    • Zabezpečenie inventarizácie skladových zásob
    • Komunikácia so zákazníkmi, s prepravnými partnermi a s ostatnými dodávateľmi na operatívnej urovni
    • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri riešní vzniknutých problémov týkajúcich sa skladu, skladového systému a pod.

    Príjem tovaru:

    • Evidencia avizovaných príjmov
    • Potvrdenie prijatých DL vodičom, ich evidencia, zakladanie do príslušných šanónov
    • Kontrola tovaru podľa DL, následné založenie tovaru do regálov a zapísanie lokácie, zadanie údajov do skladového systému
    • Potvrdenie príjmu zákazníkom (ks, palety, kartóny, …)
    • Hlásenie a komunikácia so zákazníkom o zistených rozdieloch, reklamáciách v príjmoch

    Výdaj tovaru:

    • Prijímanie objednávok na vychystanie tovaru
    • Príprava výdajok pre skladníkov pre prípravu a vychystanie tovaru
    • Tlač a evidenicia DL pre vodičov, zaistenie, aby bolo všetko potvrdené

    Ostatné:

    • Práca podľa potreby v rannej a večernej smene
    • Práca nadčas za adekvátne dodatočné ohodnotenie
    • Administratívna podpora pre nadriadených
    • Riadi sa pokynmi a príkazmi nadriadeného

    Požiadavky na uchádzača

    Prax v logistike je výhodou.
    Prax s obsluhou VZV (I: D, W1) vítaná.

    Benefity pre zamestnancov v rámci firemného sociálneho programu.

    Svoj aktuálny životopis a prípadné ďalšie sprievodné dokumenty (napr.
    referencie a pod.) posielajte prostredníctvom reakcie na našu inzerciu cez portál www.profesia.sk.

    UTi Logistics Slovakia s. r. o. prevádzkuje moderný distribučný sklad, ktorý sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti štandardnej aj pharma logistiky (skladovanie, fakturácia a dodávanie tovaru a liekov). Ponúkame širokú škálu špecializovaných logistických služieb pre štandardných zákazníkov aj farmaceutický priemysel na Slovensku so schopnosťou pôsobiť ako regionálne centrum pre strednú Európu.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    UTi Logistics Slovakia s. r. o.

    16

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý