Disponent

    0 136

    2074381

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 08:05:53

    • Disponent

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    •• Prijímanie a kontrola objednávok
    •• Komunikácia s dodávateľmi a koordinácia výroby
    •• Komunikácia s prepravcami a koordinácia prepráv
    •• Zaisťovanie prepravy z výrob k zákazníkovi s ohľadom na termíny dodania
    •• Zabezpečovanie a zasielanie objednávok prepravcom aj dodávateľom
    •• Komunikácia so zákazníkmi v nemeckom jazyku
    •• Starostlivosť o zákazníka a poskytovanie informácii
    •• Avizovanie dodania tovaru zákazníkom

    Požiadavky na uchádzača

    •• SŠ / VŠ
    •• Výhodou je prax na obdobnej pozícii
    •• MS Office na pokročilej úrovni
    •• Výborná znalosť nemeckého jazyka podmienkou
    •• Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
    •• Odolnosť voči stresu
    •• Zameranie na cieľ, dynamická osobnosť
    •• Chuť učiť sa nové veci

    •• Stabilné zamestnanie v rastúcej spoločnosti
    •• Zaujímavé platové ohodnotenie
    •• Príjemný kolektív
    •• Moderné pracovné prostredie
    •• Telefón aj na súkromné účely

    V prípade Vašich otázok, sa na nás obráťte na e-mailovej adrese otazky@hr-people.sk a v prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš profesijný životopis a to na e-mail hr-people@hr-people.sk . Ďalšie aktuálne pracovné ponuky nájdete na www.hr-people.sk v sekcii pracovné ponuky.

    Súhlas k spracovaniu osobných údajov:
    V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ HR-PEOPLE s.r.o. so sídlom Bratislava, Krížna 44 spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Zároveň vyhlasujem, že všetky mnou uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie , pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu o ktorú sa uchádzam, alebo na účel zavedenia predzmluvných vzťahov podľa §12 ods. 4 zákon č. 122/2013 Z.z. . Tento súhlas udeľujem na dobu 3 roky a je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať..

    HR-PEOPLE sa sústreďuje na poskytovanie profesionálnych služieb v personálnej oblasti. Vysoký dôraz kladieme na humánny a profesionálny prístup čím sa stávame spoľahlivým a dôverným partnerom pre úspech nami zastupujúcich klientov, partnerov a uchádzačov.

    Hodnoty HR-PEOPLE s.r.o. sú:

    • Humánnosť
    • Rast spoločnosti
    • Profesionalita
    • Efektivita
    • Otvorená komunikácia
    • Precíznosť
    • Lojálnosť
    • Energia

    Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2008/11917/5434/OISS)

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    HR-PEOPLE s.r.o.

    • Humánnosť
    • Lojálnosť
    • Energia

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne