Dispečer / Disponent medzinárodnej cestnej prepravy

    0 1

    2974344

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-03-14 10:24:41

    • Dispečer
    • Disponent
    • Koordinátor
    • Logistik

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – Organizovanie a koordinovanie prepráv
    – Aktívna každodenná komunikácia s dopravcami a zákazníkmi v cudzom jazyku
    – Zhromažďovanie a analýza dopytu a ponúk prepráv od jednotlivých zákazníkov a prepravcov
    – Tvorba objednávok, práca so špedičným programom
    – Vytváranie cenových ponúk podľa požiadaviek zákazníkov, vyjednávanie
    – Sledovanie celého procesu prepravy: od nakládky po vykládku
    – Operatívne riešenie vzniknutých situácií a možných reklamácií
    – Komunikácia s dodávateľmi a informovanie klientov o prebiehajúcich a zrealizovaných prepravách
    – Vedenie administratívy spojenej s výkonom práce
    – Reporting

    Požiadavky na uchádzača

    – Prax NIE JE PODMIENKOU
    – Plynulá úroveň anglického, maďarského alebo nemeckého jazyka
    – Výborné komunikačné zručnosti
    – Zmysel pre detail a kvalitu
    – Schopnosť pracovať samostatne a s vysokým pracovným nasadením
    – Orientácia na výsledky a cieľ

    Hľadá sa človek s obchodníckym cítenim a chuťou učiť sa novým veciam a schopnosť rýchlej adaptácie na nové prostredie.
    Komunikácia na dobrej úrovni nakoľko náplňou práce je aj vyhľadávanie prepravy a dojednávanie obchodných podmienok.
    Inteligencia a osobnostný potenciál, je to, o čo máme záujem.

    – Firemné akcie
    – Nápoje zadarmo, ovocie na pracovisku
    – Dynamické a príjemné pracovné prostredie, team spirit
    – Možnosť kariérneho rastu
    – Vzdelávanie a Jazykové kurzy (anglický a nemecký jazyk)
    – Flexibilný pracovný čas
    – Parkovacie miesto

    Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené, vyhradzujeme si však právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

    Unitcargo je špedičná firma zaoberajúca sa exportom a importom tovaru v EÚ. Sme medzinárodná logistická firma so sídlom v Rakúsku, pobočkami na Slovensku, v Bulharsku, v Rumunsku, v Poľsku a v Turecku. Cieľom našej firmy je vybudovanie neprerušenej a celoplošnej siete partnerov, ktorá nám umožní ponúkať našim zákazníkom a prepravcom optimálne riešenie každého problému

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Unitcargo, s.r.o.

    9

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Strojopis – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – pokročilý