Developer / Programátor

    0 144

    1505517

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 16:02:15

    • IT tester
    • Programátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Vývoj a testovanie aplikácií v prostredí BMC Remedy.

    Požiadavky na uchádzača

    – aktívny prístup k práci
    – schopnosť pracovať v tíme
    – hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á má skúsenosti s programovaním, logické myslenie a zmysel pre design.

    – práca v nadnárodnej spoločnosti na zahraničných projektoch
    – možnosti rastu
    – jazykové kurzy
    – aktívna komunikácia v cudzom jazyku (NJ, AJ)
    – možnosť home-office

    MATERNA patrí k popredným nezávislým poskytovateľom služieb IT. V celosvetovom meradle zamestnávame viac než 1.500 pracovníkov. Úspech spoločnosti MATERNA je založený na dlhoročných a trvalých vzťahoch so zákazníkmi, ku ktorým patrí celý rad veľkých a stredných podnikov a inštitúcií verejnej správy v Nemecku, Dánsku, Fínsku, Rakúsku, Švédsku, Českej republike, na Slovensku a v ďalších východoeurópskych krajinách.
    Naše riešenia optimalizujú business procesy podporované informačnými technológiami v segmentoch IT Service Management, Customer Service Management, Government Services a Web Services.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    MATERNA Information & Communications s.r.o.

    1300

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • HTML – základy