Detský Animátor vo WOOW toys

    0 4

    2098716

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-04-19 15:20:08

    • Animátor voľného času

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Hľadáš povolanie, ktoré poskytuje možnosť spojiť prácu so zábavou?
    Chceš sa stať aspoň na čas divadelnou alebo tanečnou „hviezdou na javisku“?
    Pozícia „Detský animátor“ je to pravé pre teba!
    Poslaním detského animátora je zabávať deti na určitom mieste, nielen preto, aby si rodičia oddýchli, ale najmä preto, aby sa drobci zabavili, zažili kopec nových vecí, ktoré nenájdu na ihrisku či v škôlke/škole.

    Tvojou úlohou bude:
    – Vedenie, príprava a vyhodnocovanie zábavného programu pre deti
    – Organizácia detských narodeninových osláv (animačný program, ktorý môže začínať detským klubovým tancom, pokračuje maľovaním, športovými hrami a zvyčajne je ukončený minidiskotékou)
    – Sampling – prezentácia WOOW toys aj mimo jeho priestorov (aktívne oslovovanie cieľovej skupiny a prezentácia značky)
    – Pomoc na prevádzke Mliečneho baru

    Požiadavky na uchádzača

    Chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
    Skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
    Pozitívny vzťah k deťom
    Základné vedomosti o zostavovaní detských programov
    Schopnosť pracovať s detským publikom
    Silné kreatívne myslenie
    Zmysel pre presnosť a zodpovednosť
    Dobré komunikačné schopnosti
    Príjemné vystupovanie

    Práca v mladom a dynamickom kolektíve
    Zamestnanecké zľavy
    Zaujímavé prostredie
    Animačný tréning
    Tréning predaja

    Svoj životopis s aktuálnou fotografiou nám pošli emailom.
    Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

    WOOW Toys hračkárstvo sa rozprestiera na dvoch podlažiach a je to dokonalá kombinácia obchodu s hračkami, detského kútika a kaviarne.
    Pri jeho návšteve sa budete cítiť ako v rozprávke, keďže vstupná hala hračkárstva predstavuje doslova začarovaný les. Spolu so svojimi deťmi vstúpite do detských čias, odkiaľ sa vám nebude chcieť vrátiť späť do reality.
    Nachádzame sa v RiverParku pri nábreží Dunaja.

    Nájdete nás aj na www.woowtoys.sk a www.facebook.com/woowtoys

    Možný dátum nástupu

    01.05.2017

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    WOOW toys, s.r.o.

    8

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)