Dátový Analytik

    0 157

    2101832

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 11:34:40

    • Databázový analytik

    • Informačné technológie

    Popis práce

    – Konzultácie a pochopenie požiadaviek obchodných klientov
    – Podpora obchodných rozhodnutí prostredníctvom sledovania a analyzovania KPI
    – Prieskum dát, vytváranie hypotéz, testovanie algoritmov, škálovanie big data a overovanie výsledkov analýz na vytvorenie konkurenčnej výhody klientských produktov
    – Tvorba analytických modelov a procesov, ktoré podporia zlepšenie obchodných výsledkov ako zákazníka, tak aj našej firmy
    – Tvorba ad hoc štatistických a data mining analýz
    – Dohľad nad projektami a vedenie členov teamu

    Požiadavky na uchádzača

    – Pokročilé znalosti v IT, matematike, štatistike ako aj ekonómii
    – 2 ročné skúseností v prostredí dátovej analytiky
    – Skúsenosti so spracovaním a analýzou dát pomocou: SQL , NoSQL , Python, Rapid Miner
    – Výborné kódovacie znalosti
    – Schopnosť rýchlo sa učiť nové techniky a pochopiť nové oblasti dát
    – Silné písomné a ústne komunikačné zručnosti
    – Silné praktické znalosti analytických techník a metodík, segmentácie , modelovanie časových radov, modelovanie neurónových sietí , dolovanie dát a optimalizačných techník
    – Schopnosť pracovať samostatne, ako aj silné vodcovské schopnosti
    – Schopnosť prezentovať výsledky analýz obchodným partnerom

    Požadujeme znalosť:

    RapidMiner – pokročilý
    Hadoop – pokročilý
    Mahout – pokročilý
    Spark – základy
    SAS Enterprise Miner – pokročilý
    SPSS Modeler – pokročilý

    – možnosť kariérneho postupu
    – flexibilná pracovná doba
    – práca na jedinečných projektoch

    Spoločnosť Anovative s.r.o. hľadá kolegu na pozíciu Dátového Analytika. Jeho úlohou bude hľadať vzťahy, trendy a inovatívne spôsoby ako spracovať a čo najlepšie využiť obchodné dáta našich klientov. Úspešný kandidát musí byť tímovým hráčom, mať analytické myslenie a mať prehľad ako v IT tak aj v obchodnej oblasti.

    Firma Anovative sa zaoberá prácou s dátami a ich monetizáciou. Sme mladý ambiciózny team, ktorý ma vysoké ciele a radi sa učíme nové veci. To čo robíme nás naozaj aj baví. Našim cieľom je ponúkať našim klientom inovatívne riešenia z oblasti dátovej analytiky, práce s dátami a mobility.

    Možný dátum nástupu

    01.07.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    ANOVATIVE, s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • CSS – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia UNIX/Linux – základy