Data Specialist – špecialista pre spracovanie dát

    0 32

    2103259

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-06 10:45:15

    • Databázový analytik

    • Informačné technológie

    • Úzko spolupracovať s ostatnými GI útvarmi na globálnej, reagionálnej a lokálnej úrovni
    • Samostatne zabezpečovať a vykonávať pravidelný zber dát z ostatných útvarov a ukladať ich vo vhodnej forme do určených databáz
    • Samostatne vyhodnotiť kvalitu zozbieraných dát a oprava prípadných identifikovaných chýb za pomoci softvérových nástrojov a komunikácie s poskytovateľmi dát
    • V spolupráci s ostatnými neustále prispievať k zlepšovaniu kvality dát a účinnosti procesu ich zberu
    • Samostatne spracovať zozbierané dáta a pripraviť z nich výstupy, ktoré požadujú iní kolegovia pre prípravu ďalších dát
    • Vykonávať požadované štatistické a individuálne analýzy dát pomocou dostupného softvéru
    • Primeraná účasť na projektoch týkajúch sa zberu, spracovania, analyzovania a reportovania dát
    • Poskytovať nezávislý pohľad na problémy, riešiť ich a vzdelávať sa

    Požiadavky na uchádzača

    • 1. stupeň vysokoškolského vzdelania v odbore Obchod, Kvantitatívna ekonómia, Financie alebo Matematika
    • Skúsenosti v oblasti vzdelávania a odbornej prípravy v technických disciplínach
    • Plynulá angličtina – slovom aj písmom, ďalší jazyk vítaný
    • Veľká skúsenosť z oblasti získavania dát
    • Znalosť práce s Microsoft ® Office 2010 Suites (Excel, Word, PowerPoint, Access).
    • Skúsenosť s query jazykmi (VBA, C#, SQL) vítaná
    • Dobrá znalosť analýzy dát a vizualizácie (Mathematica, @Risk, R, Microstartegy, SAS).
    • Skúsenosť v poisťovníctve v oblasti Finance, Claims, Operations alebo UW UW je veľkou výhodou
    • Skúsenosť s nástrojmi na získavanie a anlýzu dát

    Atraktivita pozície je daná medzinárodným prostredím v rámci vedúceho postavenia spoločnosti na celosvetovom trhu, ktorá je vo vedúcej pozícii v niekoľkých ohľadoch, ako sú operačné modely, klientské centricity a vytváranie hodnôt.
    Nový obchodný model, meniace sa okolnosti a nastavenie nových trendov môže byť zaujímavou príležitosťou na rozšírenie vedomostí a skúseností.

    Záujemcovia o túto pozíciu sa môžu prihlásiť cez stránku www.profesia.sk

    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti Zurich Insurance Company Ltd, o.z.
    Všetky životopisy spolu s motivačnými listami starostlivo posúdime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

    Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované na základe zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Zurich Insurance Group, a global market leader established in 1872 in Zurich, has been successfully running a Service Center in Bratislava since 2006.
    Currently 90 employees support Zurich Insurance Group and provides actuarial and financial services including actuarial modeling, reporting, software development & maintenance of financial data calculation, change management processes, support in Finance planning and performance management, IT enterprise application services, GI Claims analytics.
    To get more information about the Group please visit www.zurich.com.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Zurich Insurance Company Ltd, organizacna zlozka

    70

    Poisťovníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – expert, tlmočenie
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – expert