Customer Relation Manager

    0 141

    1451685

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-02-26 14:24:01

    • Asistent

    • Administratíva

    Popis práce

    CR manažér pre francúzsku klientelu:
    – starostlivosť o klienta počas pobytu
    – podávanie informácií, korešpondencia, evidencia
    – zabezpečenie a realizácia pobytu
    – asistencia pri riešení ubytovacích a stravovacích požiadaviek klientov
    – pracovný úväzok na 4-6 hodín denne

    Požiadavky na uchádzača

    – podmienkou je plynulý francúzsky jazyk
    – príjemný vzhľad a vystupovanie
    – výborné komunikačné schopnosti a prezentačné zručnosti
    – orientácia na podnikanie
    – skúsenosti v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi
    – skúsenosti v oblasti riadenia kvality
    – výhodou je schopnosť riešiť požiadavky a sťažnosti zákazníkov

    práca v dynamickej renomovanej spoločnosti

    ŽIVOTOPIS ZASIELAJTE V SLOVENSKOM JAZYKU

    ADELI Medical Center je s 200 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.
    ADELI Medical Center sa zameriava na rehabilitačnú liečbu pacientov s poškodeniami centrálneho nervového systému.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    ADELI s.r.o.

    12

    Zdravotníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Francúzsky jazyk – aktívne