CRM Developer (Telecoms, SQL)

    0 191

    1604306

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-23 07:26:54

    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    CRM Developer sa bude podieľať na analýze a úprave existujúcich business procesov a vytváraní nových, správe a optimalizácii CRM systému zákazníka z oblasti telekomunikácií.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadovaná je ochota cestovať – práca u zákazníka vo Viedni 2-3 dni do týždňa.
    Výhodou je znalosť PeopleSoft či iného CRM systému.
    Komunikatívnosť, tímová spolupráca, flexibilita, spoľahlivosť, chuť a schopnosť učiť sa nové veci.

    Dovolenka navyše
    Náhrada mzdy počas práceneschopnosti
    Firemný kurz angličtiny a ďalšie benefity
    Pohodový tím

    Životopis zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, pričom 2. kolo pohovoru prebehne priamo u zákazníka vo Viedni.

    ARTIN je mladá, dynamická firma s pohodovou a neformálnou atmosférou – tykáme si a náš riaditeľ sa nezatvára pred ostatnými v presklenej kancelárii. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny ARTIN a pracujeme na zaujímavých projektoch pre klientov z oblasti telekomunikácií, bankovníctva a poisťovníctva, obchodu a voľného času.

    Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie ako ostatní.

    V súčasnosti máme viac ako 120 zamestnancov a pobočky v Brne, Prahe, Bratislave a Trenčíne. Pôsobíme na trhoch v Českej republike, na Slovensku, v Rakúsku, v Poľsku, krajinách Beneluxu, v Kanade a Írsku.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ARTIN Solutions, s.r.o.

    15

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • Oracle Database – základy