CRM Assistant

    0 12

    3088486

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-12 09:04:48

    • Asistent

    • Administratíva

    Administratívna podpora Business Operations oddelenia, ktorá mimo iného zahŕňa
    o vytváranie resp. kontrola záznamov vo firemných systémoch na základe podkladov
    o dopĺňanie kreditov pre účastníkov vzdelávacích podujatí
    o práca s dátami
    o tlač a viazanie materiálov
    o aktualizácia podkladov pri zmenách v systémoch
    o mapovanie zoznamov

    Požiadavky na uchádzača

    • zodpovedný, precízny a analytický

    Oslovení budú len vybratí kandidáti. Svoje životopisy prosím zasielajte na mailovu adresu: veronika.petrova@merck.com

    Spoločnosť Merck Sharp & Dohme -jedna z najvýznamnejších farmaceutických spoločností pôsobiaca v oblasti intenzívneho výskumu, vývoja a výroby originálnych liečiv.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    Merck Sharp & Dohme, s.r.o.

    50-99 zamestnancov

    Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý