Colný deklarant

    0 143

    1858415

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 15:39:33

    • Colný deklarant

    • Doprava, špedícia, logistika

    – Spracovanie colných vyhlásení v importe, exporte a tranzite
    – Prejednávanie colných konaní na colnom úrade

    Požiadavky na uchádzača

    – zodpovednosť a spoľahlivosť, pozornosť, precíznosť, samostatnosť, tímový hráč
    – prax na obdobnej pozícii a znalosť anglického jazyka je vítaná

    – Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
    – Práca v dynamickom kolektíve, moderné pracovné prostredie
    – Možnosť profesionálneho rastu

    Prosím životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Po spracovaní životopisov budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady, následne budú uskutočnené pohovory. Ostatné životopisy si ponecháme v evidencii po dobu 6 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 Zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje zlikvidované.

    We provide full range of all-in just-in-time intermodal rail-road transportation services operating own shuttle trains with cargo in maritime containers to / from the Czech Republic, Slovakia and Hungary connecting this territory by rail with major European ports, including HAMBURG, BREMERHAVEN, ROTTERDAM and DUISBURG, or southbound rail connection to KOPER, Trieste, Rijeka with network of own container terminals and depots, including railway hubs in PRAGUE and DUNAJSKÁ STREDA, the largest and the most sophisticated container terminals in Central Europe.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    METRANS /Danubia/, a.s.

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý