Collection Specialist/Špecialista na vymáhanie pohľadávok

    0 262

    1761574

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 16:22:22

    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Popis práce

    Vymáhanie pohľadávok cez telefón
    Efektívne využívanie komunikačných zručností a vyjednávacích zručností na zabezpečenie úhrady pohľadávky v čo najkratšom čase
    Rokovanie a dohadovanie termínov platby dlžníkov
    Zaistenie, aby všetky požiadavky klienta boli splnené v dohodnutom čase

    Požiadavky na uchádzača

    Skúsenosti s vymáhaním pohľadávok cez telefón min 6 mesiacov Tímový hráč
    Silné vyjednávacie zručnosti
    Pro-zákaznícka orientácia
    Schopnosť samostatne riešiť problémy a určovať si priority
    Zvládanie záťažových situácií
    Dobré komunikačné zručnosti ako písomné tak aj ústne

    Ponúkame vám širokú škálu výhod:
    5 dní dovolenky navyše
    zvýhodnené preplácanie pn-ky
    príjemný kolektív a firemná kultúra
    vynikajúce pracovné prostredie v centre mesta dostupné z autobusovej stanice a hlavnej železničnej stanice
    stabilná medzinárodná spoločnosť & tím

    prosím posielajte svoje životopisy v slovenčine a v angličtine

    Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá zabezpečuje prevádzku úverových registrov (bankového a nebankového), dodáva komplexné riešenia pre oblasť obchodných a spotrebiteľských informácií, riadenia úverových procesov a marketingových aktivít. Našou materskou spoločnosťou je CRIF S.p.A. so sídlom v Taliansku, ktorá je viac ako 20 rokov úspešne na trhu.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CRIF – Slovak Credit Bureau, s. r. o.

    60

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – pokročilý