CNC sústružník, frézar

    0 118

    2840557

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-12-06 06:28:54

    • Nastavovač CNC strojov

    • Strojárstvo

    Popis práce

    obsluha CNC sústruhov a fréz
    výroba kovacieho a ostrihového náradia podľa technologickej dokumentácie

    Požiadavky na uchádzača

    precíznosť, zodpovednosť

    tretí pilier dôchodkového sporenia, odmeny, stravné lístky za prácu cez voľné dni

    Spoločnosť patrí medzi najväčšie kováčne na Slovenku a je jedinečná v oblasti zápustkového kovania. Predmetom činnosti a hlavným výrobným procesom je výroba a dodávky zápustkových výkovkov od hmotnosti 0,4 až po 25 kg s možnosťou tepelného spracovania (žíhanie, zušľachtenie) a následne trieskového opracovania. Nachádza sa v priemyselnej časti mesta Trnava. Sme dodávateľmi pre automobilový priemysel.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    HKS Forge, s.r.o.

    107

    Strojársky priemysel