Chyžná s nástupom ihneď

    0 119

    1997973

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-12 13:44:27

    • Chyžná
    • Upratovačka

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo
    • Pomocné práce

    Popis práce

    Upratovacie a čistiace práce v hotelových priestoroch.
    Denne v ranných alebo poobedňajších zmenách.

    Požiadavky na uchádzača

    – zodpovednosť
    – manuálna zručnosť
    – pracovitosť
    – ochota pracovať na viac podľa potreby

    – pravidelný príjem
    – možnosť stravovania v hotelovej jedálni
    – možnosť dlhodobej a stabilnej práce

    – každý záujemca musí prejsť osobným pohovorom
    – pohovor prebieha v pracovné dni od 09:00 do 11:00 hod
    a od 13:00 do 14:00 hod.

    Na pohovor je potrebné sa zahlásiť vopred – telefonicky na čísle 0948 469 022 v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod alebo mailom: hnatikova@slovclean.sk

    Spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti facility managementu pre rôzne typy objektov ako administratívne budovy a centrá, banky a finančné inštitúcie, priemyselné parky, inštitúcie verejnej aj štátnej správy, hoteli a penzióny

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    SLOVCLEAN a.s.

    Iné obchodné činnosti