Chyžná (hotel)

    0 255

    1728748

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-22 15:04:07

    • Chyžná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    – zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch hotela
    – vykonávanie dohodnutých činností (pravidelné vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne a uterákov, ustielanie postelí, naprávanie prestieradiel, umývanie okien, čistenie hygienických a sociálnych zariadení, dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb)
    – prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne
    – dodržiavanie hygienických štandardov
    – zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacom zariadení

    Požiadavky na uchádzača

    – Dôslednosť, precíznosť
    – Vysoká profesionalita
    – Zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť
    – Bezúhonnosť, dôveryhodnosť, diskrétnosť
    – Zmysel pre poriadok
    – Chuť pracovať

    Malý, priateľský tím. Rôznorodá, samostatná a dynamická práca.

    Hľadáme šikovného človeka so zmyslom pre poriadok. Ďalššie predpoklady: flexibilita, ochota vyjsť v ústrety, priateľskosť, zmysel pre detail.

    Práca vhodná aj pre dôchodcov, možnosť práce len cez víkendy.

    ŽŽiadosti a žživotopisy akceptujeme iba emailom. Svoje žživotopisy posielajte na email: eva.maliarik@gmail.com – do predmetu emailu uveďte: Chyžná.

    Ospravedlňujeme sa, v prípade veľkého počtu žživotopisov nebude možžné odpovedať vššetkým záujemcom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.
    Vopred ďakujeme za prejavený záujem o spoluprácu.

    AVIATOR Garni Hotel *** v Bratislave je novootvorený hotel, ktorý poskytuje moderné a komfortné ubytovanie. Hotel je situovaný v blízkosti letiska (iba 10 minút pešej chôdze) a obchodnej zóny Avion Shopping Park.

    Svojím zameraním je hotel orientovaný nielen na biznis klientelu, ale svojím zaradením do kategórie „garni“ je vhodný pre rodiny s deťmi.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • základné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    TRINITY SERVICES s.r.o.

    4

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.