Chyžná

    0 137

    1487035

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-02 17:07:26

    • Chyžná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach.
    Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).

    Požiadavky na uchádzača

    dobrý zdrav. stav a fyzická zdatnosť
    časová flexibilita
    ochota pracovať v smenovej prevádzke

    Uchádzači o zamestnanie na konkrétnej zverejnenej voľnej pozícii udeľujú súhlas spoločnosti OMEGA Investments, s.r.o. so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania podľa Zák. č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov počas doby trvania výberového konania. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

    Vopred Vám ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Na osobný pohovor budeme pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú všetky kritéria.
    Hotel neposkytuje zamestnanecké ubytovanie !!!

    Park Inn® is a fresh and energetic mid-market hotel brand offering friendly and welcoming hospitality at a competitive price. We focus on what really matters: comfortable beds, spotlessly clean rooms, service with a smile and a hassle-free experience. Our more than 100 hotels across Europe, the Middle East and Africa (EMEA), and North America boast key amenities, colorful and contemporary interiors and innovative restaurants, so guests can enjoy the best experience in town – every time.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    OMEGA Investments s.r.o.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.