Chemik – operátor vo výrobe elektroizolačných lakov a žívíc

    0 165

    2390967

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2016-07-27 12:27:20

    • Operátor strojov a zariadení

    • Výroba

    Kompletizácia výrobkov, rozvažovanie, nasadzovanie produktov, spolupráca v oddelení, dodržiavanie priebehu výrobných procesov, vedenie výrobnej dokumentácie, starostlivosť o čistotu, zamestnanec s perspektívou samostatnej obsluhy varnej aparatúry.

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovedný prístup, zručnosť, ochota učiť sa

    – práca v stabilnej spoločnosti
    – nadštandardná starostlivosť o zamestnancov (37,5 h týždenný fond prac. času; ročné prémie podľa ziskovosti, príspevok na DDS; u zamestnancov mladších ako 33 rokov 5 dní dovolenky naviac po roku zamestnania, …)

    Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti VUKI a.s.
    Všetky životopisy starostlivo posúdime. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov, priebežne najneskôr do 26.08.2016.
    Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované na základe zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

    Výroba a predaj káblov, vodičov, a elektroizolačných materiálov, súvisiaci výskum a vývoj, skúšobníctvo, technická normalizácia a expertízna činnosť.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    VUKI a.s.

    71

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy