Chef de partie/kuchár vedúci zmeny/kuchár (Ref. č.: 485)

    0 128

    1763301

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-19 09:26:06

    • Kuchár
    • Šéfkuchár

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Príprava jedál teplej a studenej kuchyne, servis a štandard pri príprave jedál, kontrola skladových zásob, hmotná zodpovednosť za zverené hodnoty a inventár, inventarizácia tovaru a materiálu, dodržiavať všetky požiadavky dané HACCP a jednotné zásady prípravy jedál so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb atď.

    Požiadavky na uchádzača

    Požadujeme: vyučenie v odbore, kreativitu, dodržiavanie HACCP a interných noriem, profesionálny a zodpovedný prístup k práci, pracovitosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, samostatnosť, zručnosť, ústretovosť, dobrý zdravotný stav.

    Práca v atraktívnom prostredí VysokýchTatier vo flexibilnom kolektíve. Poskytujeme zamestnanecké ubytovanie, možnosť stravovania a lyžovania vo Vysokých a Nízkych Tatrách, rozsiahly soc. program (celoročný prepravný lístok na lanové dráhy, aquapass, množstvo zliav a výhod).

    U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov.
    V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov s cieľom dohodnutia osobného pohovoru.
    Za pochopenie ďakujeme.

    Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. je najväčším subjektom v oblasti cestovného ruchu na Slovensku, ktorá vlastní a prevádzkuje atraktívne lyžiarske strediská a hotely v oblasti Nízkych a Vysokých Tatier, ako aj sieť športových obchodov a zážitkových aktivít pri týchto strediskách.
    V roku 2011 TMR začlenilo do svojho portfólia Aquapark Tatralandia. Získanie Tatralandie je pre TMR významným krokom pri napĺňaní stratégie budovania celoročnej turistickej destinácie.
    Spoločnosť TATRY MOUNTAIN RESORTS, a.s. má záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov. Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

    Možný dátum nástupu

    čo najskôr

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Tatry mountain resorts, a.s.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy