Čašník/čka

    0 112

    1992445

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-08 13:01:56

    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Reštaurácia karczma MLYN,Hlavná 86 príjme do stáleho pracovného pomeru čašníkov s praxou a brigádnikov na letnú záhradu (od apríla do októbra).

    Požiadavky na uchádzača

    Prijemne vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti, disciplína,iniciatíva, presnosť, schopnost a chuť učit sa, dobrý zdravotný stav.

    Prosíme o zasielanie životopisov + foto tváre na uvedenú mailovu adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na dohodnutie pracovného pohovoru.

    Firma prevádzkujúca reštauračnú činnosť.

    www.karczmamlyn.sk

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Henkiss`Pub s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy