Čašník/Čašníčka

    0 19

    2097909

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-27 13:53:41

    • Barman
    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Originálne, známe a Bratislavčanmi veľmi obľubované Komunitné centrum Horáreň v Horskom parku hľadá do svojho tímu v kaviarni – Libresse Horáreň aktívnu, príjemnú, pozornú, komunikatívnu a zodpovednú čašníčku, pre ktorú práca nie je len o odpracovaných hodinách ale je aj jej poslaním. Okrem toho vybranú kandidátku čaká:

    * Kvalitná obsluha a aktívna ponuka sortimentu zákazníkom
    * Udržiavanie čistoty a poriadku prevádzky
    * Práca s pokladničným systémom a hotovosťou

    Príležitostne:
    * Práca za barom – príprava káv na profesionálnom kávovare, čajov a iných teplých a studených nealkoholických a alkoholických nápojov, čapovanie

    Požiadavky na uchádzača

    Aktívnosť, zodpovednosť, príjemné a komunikatívne vystupovanie, chuť pracovať, spoľahlivosť, schopnosť vytvárať vzťahy s novými a stálymi zákazníkmi a cit pre špecifickosť tohto rodinného, kultúrneho a výletného miesta.

    Výhodou je vzťah k Horskému parku a jeho okoliu, prírode, histórii lokality, Horárni v Horskom parku a chuť stať sa súčasťou tímu ľudí zapálených pre vec.

    Zdravotný preukaz je samozrejmosťou.

    * Práca v láskavom, zdravom a krásnom prostredí Horského parku, v historickej budove Horárne v skvelom tíme príjemných ľudí
    * V prípade spokojnosti oboch strán, možnosť dlhodobej spolupráce a motivujúceho finančného ohodnotenia
    *Stravné lístky

    Informácie o nás nájdete na www.horaren.sk a https://www.facebook.com/KCHoraren?ref=bookmarks

    Svoje životopisy zasielajte aj s fotografiou a stručným motivačným listom, prečo by ste boli práve Vy najlepším kandidátom na toto miesto.

    Libresso Horáreň je rodinno-výletnou kaviarničkou v nádhernom prostredí Horského parku v Starom meste a je súčasťou Komunitného centra Horáreň, ktorého návštevníkom poskytuje servis.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    JUSTI s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne