Čašník/čašníčka

    0 102

    1680804

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-23 11:24:10

    • Barman
    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    zabezpečuje zložitú i jednoduchú obsluhu hostí
    príprava spoločenských podujatí
    príprava a servírovanie špeciálnych nápojov
    podávanie informácií o sortimente

    Požiadavky na uchádzača

    – zdravotný preukaz a odborná spôsobilosť
    – znalosť AJ alebo NJ (znalosť ďalších cudzích jazykov výhodou)
    – flexibilita
    – zodpovedný prístup k práci
    – samostatnosť
    – príjemná a profesionálna komunikácia
    – záujem o pracovný rast
    – základný prehľad v somelierstve a baristike

    práca v stabilnom mladom kolektíve
    iné zamestnanecké benefity

    Hľadáme šikovného, motivovaného človeka do nášho tímu. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a kolektíve.

    Popis: Relax hotel Sojka vybudoval belgičan Gerdi Vanfleteren a tento rok oslávi 10 výročie. Hotel sa nachádza v tichom prostredí dedinky Malatíny na Liptove. Spája komfort a moderné vymoženosti, no zároveň citlivo približuje slovenskú ľudovú architektúru, zvyky a tradície. Vo svojej reštaurácii hosťom ponúka tradičné jedlá ako aj sezónne ponuky s prvkami modernej gastronómie.

    Možný dátum nástupu

    1.4.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    SOJKA s.r.o.

    15

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý