Čašník/čašníčka

    0 91

    3027308

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-04-24 12:37:42

    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Náplňou práce bude:

    – práca v príjemnom kolektíve
    – obsluha zákazníkou
    – práca počas otvárania a zatvárania prevádzky
    – príprava jednoduchých jedál
    – práca s pokladňou

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme sympatických a zodpovedných ľudí, ktorí maju radi víno a férový prístup.

    – neformálnosť
    – možnosť zúčastniť sa na ochutnávkach vín u lokálnych vinárov
    – možnosť rozšírenia znalostí v enologii (náuka o víne)
    – nadštandardné ohodnotenie

    Hľadáme ľudí do prevádzky Viecha malých vinárov na Radlinského ulici a tak isto aj na našu druhú prevádzku na Košickej ulici.

    Stará Bratislava bola plná vinární a viech, miest kde sa pri poháriku stretávali chudáci i boháči, domáci aj pocestní. A tak to našťastie ostalo. Ponúkame slovenskú kvalitu.
    Vždy čerstvé, nefľaškované tankové víno od malých vinárov z malokarpatskej oblasti a fľaškové vína rôznych odrôd a ročníkov. A k tomu dačo pod zub.
    Tiež len tak. Bruschetty, paštéty, syry, olivy. Máme radi víno a ešte radšej ho družne pijeme. Nie je to žiadna veda.

    Možný dátum nástupu

    01.05.2017

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Eventissimi s. r. o. (Viecha malých vinárov)

    2

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)