Čašník / servírka pre 4-hviezdičkový hotel Aphrodite Palace

    0 222

    1648052

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-03 10:22:51

    • Barman
    • Čašník
    • Someliér

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    – uvítanie hostí po príchode do reštaurácie
    – obsluha hostí
    – dodržiavanie štandardov 4-hviezdičkového hotela
    – príjemný a profesionálny prístup počas obsluhy
    – tímová práca počas pracovnej zmeny

    Požiadavky na uchádzača

    Vhodný kandidát na pozíciu čašník / servírka by mal mať minimálne 2-ročnú prax v 4-hviezdičkovom hoteli alebo na lodi. Plynule by mal hovoriť jedným z jazykov: anglicky, nemecky, rusky.

    – ubytovanie a strava
    – vstup do Vodného a Saunového sveta

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Každý vhodný kandidát, musí prejsť osobným pohovorom.

    Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s. sú veľmi atraktívny kúpeľný rezort na vysokej úrovni. Kúpeľný rezort sa momentálne rozšíril o nový vonkajší bazénový svet s termálnou vodou, ktorá sa nachádza aj v ostatných bazénoch a využíva pri niektorých procedúrach. Rovnako k našim hotelom už onedlho pribudne ďalší 4* hotel.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent strednej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý