Čašník /Čašníčka vo WOOW toys

    0 10

    2098716

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-10-02 10:39:13

    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    ČAŠNÍK/ ČAŠNÍČKA :
    – komunikácia so zákazníkmi
    – príprava a servis nápojov a jednoduchých pokrmov
    – obsluha zákazníkov

    Požiadavky na uchádzača

    Chuť a motivácia pre prácu s ľuďmi
    Skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
    Pozitívny vzťah k deťom
    Základné vedomosti o zostavovaní detských programov
    Schopnosť pracovať s detským publikom
    Silné kreatívne myslenie
    Zmysel pre presnosť a zodpovednosť
    Dobré komunikačné schopnosti
    Príjemné vystupovanie

    Práca v mladom a dynamickom kolektíve
    Zamestnanecké zľavy
    Zaujímavé prostredie

    Svoj životopis s aktuálnou fotografiou nám pošli emailom.
    Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

    WOOW Toys hračkárstvo sa rozprestiera na dvoch podlažiach a je to dokonalá kombinácia obchodu s hračkami, detského kútika a kaviarne.
    Pri jeho návšteve sa budete cítiť ako v rozprávke, keďže vstupná hala hračkárstva predstavuje doslova začarovaný les. Spolu so svojimi deťmi vstúpite do detských čias, odkiaľ sa vám nebude chcieť vrátiť späť do reality.
    Nachádzame sa v RiverParku pri nábreží Dunaja.

    Nájdete nás aj na www.woowtoys.sk a www.facebook.com/woowtoys

    Možný dátum nástupu

    08.10.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    WOOW toys, s.r.o.

    10-19 zamestnancov

    Maloobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Úplný začiatočník (A1)