Čašník

    0 127

    1253292

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 17:31:45

    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    prijímanie a usádzanie hostí, poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov, obsluha pri pulte i pri stole, obsluha a údržba výčapného zariadenia, nalievanie nápojov, výroba miešaných nápojov podľa receptúr a ich servírovanie, účtovanie tržieb hosťom, vedenie pokladne, príprava a aranžovanie miestnosti a tabúľ, účasť na príprave a obsluha pri slávnostných akciách, prijímanie, prerokovávanie, príp. odovzdávanie reklamácií kuchyni, či inému oddeleniu.

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť, dochvíľnosť, rešpektovanie pravidiel.

    Práca je určená hlavne pre študentov v odbore kuchár, čašník. Výhodou je možnosť obohatiť si svoj profesijný životopis a získať množstvo skúseností, čo je vždy nápomocné pri získavaní práce. Práca v príjemnom kolektíve a nádhernom prostredí priamo nad Slnečnými jazerami. Strava zdarma.

    Spoločnosť zaoberajúca sa hotelovými a reštauračnými službami.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent strednej školy
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    Lobster s.r.o.

    2

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – základy