Čašník

    0 132

    2102748

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-05 13:38:11

    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    – obsluha zákazníkov podľa gastronomických pravidiel,
    – dodržiavanie jednotných zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň
    poskytovaných služieb,
    – zabezpečuje správne účtovanie cien podľa platných cenníkov hotela
    cez registračnú pokladňu s vydaním dokladu,
    – zabezpečuje kontrolu stav zásob, invetarizáciu tovaru a materiálu

    Požiadavky na uchádzača

    – ovládanie práce s registračnou pokladňou
    – spoľahlivosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,
    samostatnosť, ústretovosť,
    – zodpovednosť, bezúhonnosť,
    – ovládanie reštauračného systému BlueGastro

    – práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
    – možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania
    – iné výhody podľa KZ (napr. zvýhodnená rodinná dovolenka,
    zvýhodnené vstupy do bazéna a termálneho kúpaliska)

    Poslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti SOREA so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z.

    Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

    Sme najväčšia hotelová spoločnosť v Slovenskej republike so sieťou 11 hotelov, ktoré sa nachádzajú v krásnych prírodných lokalitách Vysokých a Nízkych Tatier, v Ľubovnianskych kúpeľoch, v Bratislave a v Piešťanoch.
    Poskytujeme širokú ponuku produktov a služieb, ako napr. rodinné dovolenky, seniorské pobyty, víkendové a relaxačné pobyty, regeneračné pobyty, poznávacie a skupinové zájazdy hlavne pre zahraničných obchodných partnerov, kongresové služby, školy v prírode, zabezpečujeme kompletné služby pre športové sústredenia a lyžiarske pobyty v atraktívnych lokalitách. Myslíme aj na zdravotne postihnutých klientov a vo vybraných hoteloch je k dispozícii bezbariérové ubytovanie a služby.

    Možný dátum nástupu

    dohoda

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    SOREA, spol. s r.o.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – pokročilý