Čašník

    0 135

    808279

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-12 21:01:13

    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Obsluha v reštauračnom zariadení

    Požiadavky na uchádzača

    Príjemné vystupovanie, profesionálny prístup, pracovitost, usilovnosť, precíznosť

    Stabilné a dlhodobé zamestnanie

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, posielajte nám Vaše štrukturované životopisy na e-mailovú adresu, alebo volajte na nižšie uvedené telefónne čísla.

    Spoločnosť je prevádzkovateľom reštaurácie s názvom BEREK v Nových Zámkoch, Tatranská ul. 177, v lesoparku BEREK
    www.bereknz.sk , otvorená od Augusta 2008 s celoročnou prevádzkou

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    BEREK s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Pokladňa – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – základy