Čašníčka,barmanka

    0 162

    2097846

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-27 13:04:44

    • Barman
    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Hľadáme šikovnú,milú a hlavne usmiatu čašníčku do reštaurácie Mon Lapin vinotheque & brasserie v River Park. Prax v odbore nutná, možnosť vzdelávať sa poskytujeme školenie v oblasti vína a francúzskych špecialít.

    Požiadavky na uchádzača

    šikovnosť, spoločenské a príjemne vystupovanie, prax v odbore, flexibilita,

    školenia, zľavy

    Roman Restaurants
    Prevádzkovanie pohostinských zariadení – Reštaurácia Leberfinger, Reštaurácia AuCafé, Reštaurácia Parcafé, River´s club, Wine Bar & Tapas, Mon Lapin a internetového obchodu s vínom Provino

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Mon lapin s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.