Čašníčka/Barmanka v hoteliérstve a gastronómii v Grécku a na Cypre – Rýchle umiestnenie!

    0 39

    2041676

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-09 13:21:28

    • Barman
    • Čašník

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Práca pre hotelové rezorty, reštaurácie a bary na Gréckych ostrovoch alebo na pobreží Cypru.
    Čašníčka / Barmanka – 600 – 800 EUR mesačne v čistom + sprepitné

    Dostupné lokality:
    Grécko – ostrovy Kréta, Rhodos, Kos, Patmos, Karpathos, Mykonos, Paros, Ios, Kefalonia a ďalšie dovolenkové destinácie
    Cyprus – Aya Napa, Larnaka, Limasol, Paphos a ďalšie letoviská

    Ponuka je vhodná aj s nástupom okamžite, ale aj pre študentov na letné prázdniny.

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť pracovať v anglicky hovoriacom prostredí
    – flexibilita, otvorenosť, chuť pracovať
    – zaškolenie na pozíciu je zabezpečené zamestnávateľom

    Súčasťou zmluvy so zamestnávateľom je:
    – ubytovanie ZDARMA
    – strava ZDARMA
    – dobré sprepitné pri práci v hoteloch a v reštauráciách
    – krásne prostredie Gréckych ostrovov a pobrežia Cypru
    – získanie nových skúseností, spoznanie nových ľudí
    – možnosť dlhodobejšieho zamestnania – 6 mesiacov, celý rok alebo dlhšie
    – taktiež možnosť umiestnenie pre študentov počas letných prázdnin
    – garancia pracovného miesta po celú dobu zmluvy, pracovná zmluva sa podpisuje pred odchodom
    – podpora agentúry 24 hodín denne

    V prípade záujmu nás prosím kontaktujte e-mailom na info@etga.sk alebo telefonicky na +421 918 847 102, aby sme sa mohli dohodnúť o ďalšom postupe pri sprostredkovaní pozície.
    Najrýchlejšia cesta je stiahnuť si prihlášku na našej stránke www.etga.sk a zaslať ju na info@etga.sk.

    ETGA – personálna agentúra

    Najlepší servis pre klientov je naším prvoradým cieľom, o čom svedčí aj pravidelné umiestnenie v TOP 10 na výročnom udeľovaní Recruitrank Awards štyri roky za sebou (2009, 2010, 2011 a 2012).

    ETGA – personnel agency je držiteľom licencie pre sprostredkovanie práce v UK (GLA license) pod číslom ETGA0001.

    Pridajte sa k nám na Facebook-u:
    www.facebook.com/etga.sk

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    4

    Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý